FOTOT/ Rrëfehet “nusja” e Jozefina Topallit: Është shumë e dashur…

Ajo është një nga prezantueset më të reja të emisioneve sportive në Shqipëri.

Por, ndoshta jo të gjithë e dinë se Eva Murati është në një lidhje dashurie disavjeçare me Genarin, djalin e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli.

E ftuar në emisionin e pasdites në TV Klan me Rudina Magjistrarin, Eva ka treguar për marrëdhënien e saj me Jozefinën por edhe për faktin se nuk do të gjykohet si “nusja” e saj.

Unë dua të flas me artin tim dhe të eci me punën time”, tha ajo.

Jemi takuar shumë herët, madje qysh në fillim të lidhjes kur nuk e dinim se kjo lidhje mund të zgjaste kaq shumë.

 Është njeri i mrekullueshëm, është shumë e dashur, shumë e qeshur, janë njerëz shumë të hapur…

Unë jam e bindur që edhe nusja e tim vëllai kur të vijë një ditë në shtëpinë tonë nuk do të ndihet aq rehat sa jam ndier unë në shtëpinë e tyre.

M’i kanë bërë gjërat aq të thjeshta sa unë e kam pasur të lehtë të përshtatem”, thotë Eva.

Ajo është në një lidhje me djalin e Topallit prej 5 vitesh, që në moshën 16-vjeçare.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-6.jpg","attachment_id":644484},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva.jpg","attachment_id":644478},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-8.jpg","attachment_id":644486},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-2.jpg","attachment_id":644480},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-7.jpg","attachment_id":644485},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-5.jpg","attachment_id":644483},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-11.jpg","attachment_id":644490},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-9.jpg","attachment_id":644488},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-16.jpg","attachment_id":644495},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-10.jpg","attachment_id":644489},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-17.jpg","attachment_id":644496},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-12.jpg","attachment_id":644491},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-14.jpg","attachment_id":644493},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-13.jpg","attachment_id":644492},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-15.jpg","attachment_id":644494},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-18.jpg","attachment_id":644497},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-3.jpg","attachment_id":644481},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-1.jpg","attachment_id":644479}]

12 komente në “FOTOT/ Rrëfehet “nusja” e Jozefina Topallit: Është shumë e dashur…”

 1. Aksi says:

  Mire moj nuse, shyqyr qe ke vjehrren e mire. Po ne te tjeret c’taksirat kemi t’i shohim surratin e shtriges politikane perdite ne tv?

  1. sopiqoti says:

   O moj nuse bukuroshe me ato qe na the ne “..mallendjeve..”.Ta kesh me shendet vjeren.Per koken e vjeres qe ke.Ishalla nuk arin deri atje sa ti thote te dashurit tend:”..kape prej zhelesh e nxirre jashte..”

   1. Katharina die Große.Madona prej Sauku says:

    A flet ti mi goce per Zholen ,Loken qi drejtonte Parlamentin si burr budal.Ajo ka me te nxjerr prej zhelesh sapo ta kuptoj se Genari e ka seriozisht me ty,

 2. kashi says:

  prit kur te te kap prej zhele dhe te te ncjerr perjashta

 3. Malo says:

  Duket hapur se Jozefina Topalli nuk ka punuar aspak per Shqiperine si na tregonte perralla , por per xhepat e familjes. Ashtu si i biri i Berishes edhe i Jozefines me parate qe i kan marre popullit po bejne qejf femijte e tyre me femra seksi. Dhe nuk kan turp qe publikojne. Blloku qe permende Jozefina, biles , neobllokmenet nuk jane gje perpara kesaj bllokmeneje pa kurrfare merite demokratike. O VETING KU JE ???? BJERU NE FSHESE SHTYPESEVE TE POPULLIT DHE DEROJ PERPARA LIGJIT PA FRIKE !!!! Ka ikur kohe koha kur tradhetareve u kendohet kenge si heronje. Poshte poshtersite e deritanishme ne kurriz te ketij populli te shumevuajtur !

 4. Drenovari says:

  Po Tocin e Jozefines ku e ka kjo,skemi nevoje per shalkat e saj ,por te shohim ciftin.Ne fakt Jozefinen shofim ne foto te ndryshme pa burrin .Mos e kane zakon familjar?

 5. Saliu says:

  Kalofshe jete te lumtur me Gomarin e Xhozit.

 6. sadna babul says:

  bukur ,seksi keto jane lakuriq te nates e ju pershendes

 7. Gogoja says:

  Shume e bukurpo perse nuk shkon ne par me Lila floririn qe te beje deputete pasi i ka shume qejf femrat e reja .

 8. Dritani USA says:

  Kur nje grua eshte me keq se nje burre i keq,mendoje si do jet djali i kesaj zhozefines.

 9. Lennard says:

  Qenke e mire per Bese!!.A e ke njohurin Bodigardin e Xhozit? Kur luan Xhozi me te i bertet ne kulmin e ekstazes:HUDHE MRENA HUDHE MRENA111.

 10. VLONJATI says:

  KE BERE PSONISJE TE ZGJUAR ME ATE KOKE ZHELIN,AI ESHTE KAQ I SHEMTUAR SA AS MORTJA NUK I HEDH SYTE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *