Gjetja e re, shqiptarët martohen me prostitutat rumune për të bërë dokumentet

Shqiptarët kanë zgjedhur një mënyrë të çuditshmë për të siguruar qëndrimin në vendet europiane, mjafton që të mos kthehen në Shqipëri. Mediat italiane raportojnë për një fenomen në rritje në Rimini, ku protagonistë janë shqiptarët dhe prostitutat.

Ata martohen për dokumente me vajzat e trotuareve, kryesisht ato rumune. Sigurisht që edhe ky shërbim që u ofrojnë rumunet nuk është falas.

Për një martesë me prostitutat rumune duhet të paguash 4 mijë euro. Pas kësaj, gjithçka ecën si të mos kishte ndodhur, secili vazhdon jetën.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Gjetja e re, shqiptarët martohen me prostitutat rumune për të bërë dokumentet”

 1. !!! says:

  Ky po qe eshte lajm! Politikanet kurva na kane bere me kompleks debolese per kurvat. Politika kurve qe kemi vazhdon te mbaj peng antarsimin ne BE duke detyruar popullin te gjeje menyra te ndryshme per jetuar ne perendin, pse jo,edhe duke martur kurva!

 2. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  nuk flitet per shqiptare por poutana sunitesh te cilet normalisht qe do te martohen me poutana…………..mjafton qe ata neser te luajne VIP-in!

 3. xxxx says:

  a e shihni qe ka te drejte kotsias!!!
  shqiptari nuk ka moral e parim

 4. xxxx says:

  a e shihni qe ka te drejte kotsias!!!!!
  shqiptari nuk ka moral e parim

 5. xxxx says:

  a e shihni qe ka te drejte kotsias!!!!!!!!
  shqiptari nuk ka moral e parim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *