Ministri i Brendshëm uron 7 Marsin në krah të mësueses së klasës së parë

Një foto me mësuesen e klasës së parë, që është padyshim e paharruara për të gjithë nxënësit.

Dhe mësuesja e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, që ka qenë nxënës në shkollën “Vasil Shanto” në Tiranë, është Qamilja.

“Mësuesja e klasës së parë, nuk harrohet kurrë 🙂 Aq më pak mësuese Qamilja te Vasil Shanto 🙂

Gëzuar për gjithë mësueset!”, uron ministri Tahiri.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit-2.jpg","attachment_id":"644521"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit.jpg","attachment_id":"644520"}]

1 komente në “Ministri i Brendshëm uron 7 Marsin në krah të mësueses së klasës së parë”

  1. Shqiptar says:

    RESPEKTE ! e dashur zysh Qamile. Bravo i nderuar nxenes Sajmiri. GEZUAR te dashur mesues te vendit tone, redpekte deri ne pafundesi per ju!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *