Ministri i Brendshëm uron 7 Marsin në krah të mësueses së klasës së parë

Një foto me mësuesen e klasës së parë, që është padyshim e paharruara për të gjithë nxënësit.

Dhe mësuesja e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, që ka qenë nxënës në shkollën “Vasil Shanto” në Tiranë, është Qamilja.

“Mësuesja e klasës së parë, nuk harrohet kurrë 🙂 Aq më pak mësuese Qamilja te Vasil Shanto 🙂

Gëzuar për gjithë mësueset!”, uron ministri Tahiri.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit-2.jpg","attachment_id":"644521"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Tahiri-festa-e-mesuesit.jpg","attachment_id":"644520"}]

1 komente në “Ministri i Brendshëm uron 7 Marsin në krah të mësueses së klasës së parë”

  1. Shqiptar says:

    RESPEKTE ! e dashur zysh Qamile. Bravo i nderuar nxenes Sajmiri. GEZUAR te dashur mesues te vendit tone, redpekte deri ne pafundesi per ju!

Lini një Përgjigje te Shqiptar Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *