Policia më e kritikuara nga opozita por 67% e qytetarëve vlerësojnë punën e saj. 55% vlerësojnë Ramën

Nga dy sondazhe elektronike të veçanta të zhvilluara nga Questia.al, rezulton se 67% e të anketuarve janë të kënaqur me punën e policisë dhe 33% janë të pakënaqur.

Ndërsa vetëm 55% janë të kënaqur me punën e kryeministrit dhe 45% janë të pakënaqur.

Kampionët e anketimit përbëhen kryesisht nga votues të moshës 18-64 vjeç, dhe treçereku i tyre banojnë në zona urbane./E. Zaloshnja

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Policia më e kritikuara nga opozita por 67% e qytetarëve vlerësojnë punën e saj. 55% vlerësojnë Ramën”

  1. Veritas says:

    65% e militanteve te verber socialist mbase…se sa per shqiptaret ata e dine realitetin e droges dhe krimit ne vend dhe kjo polici( qe vetem polici smund te quhet) vetem sa po e ndihmon krimin te lulezoje

    Dhe imagjino kush e ben anketimin,komunisti zaloshnja…sa qesharake! sa here kane probleme me imazhin, nxjerrin kete zarin tjua rregulloje me palo anketime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *