Vrasja makabre e të moshuarës në Bërzhitë, zbulohen detaje të reja

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Detaje të reja dalin në lidhje me vrasjen makabre të një gruaje në fshatin Bërzhitë një ditë më parë.

Sipas News 24, e cila ka kontaktuar të afërm të së moshuarës, gruaja që u gjet e lidhur dhe e mbytur kishte shitur disa bagëti disa ditë më parë.

“Ajo shiti bagëtitë, ndoshta grabitësit e kishin mësuar këtë.

Ajo është dhunuar dhe grabitur edhe një herë më parë.

74-vjeçarja jetonte e vetme pasi kishte mbetur e ve shumë e re.

Policia nuk na bëri asgjë për grabitjen e parë”, thotë një e afërme e viktimës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Vrasja makabre e të moshuarës në Bërzhitë, zbulohen detaje të reja”

  1. Niko says:

    Këto ti shikoj ministri i rendit ju gazetarët dhe e gjith klasa politike që gjysmën e shqiptarëve e keni bërë hajduta dhe kriminela me ekstremizmin dhe injorancën që ju ushqeni çdo ditë dhe i paguan gjysma tjetër e shqiptarve të pa fajshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *