FOTOT/ Candice Swanepoel është rikthyer sërish perfekte

Candice Swanepoel përpara pesë muajsh solli në jetë djalin e saj Anaca, e pavarësisht kësaj tani është gati që të mahnitë sërish në pasarelë.

Modelja nga Afrika e Jugut tregon një formë shumë të mirë fizike dhe bikini i veshur e shfaq mahnitëse.

Vështirë që ndonjë vajzë të mos të bëhet xheloze nga paraqitja e saj e ndonjë mashkull mos të shtanget.

Afrikano-jugorja 28 vjeçare që është një engjëll i Victoria’s Secret ndodhet në Rio de Janeiro bashkë me familjen e saj dhe të atin e fëmijës, Herman Nicoli, me të cilin është në një lidhje prej 12 vitesh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-1.jpg","attachment_id":"645423"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-3.jpg","attachment_id":"645424"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-4.jpg","attachment_id":"645425"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-6.jpg","attachment_id":"645426"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-7.jpg","attachment_id":"645427"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-8.jpg","attachment_id":"645428"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-10.jpg","attachment_id":"645429"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-11.jpg","attachment_id":"645430"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja.jpg","attachment_id":"645432"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-2.jpg","attachment_id":"645433"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-5-2.jpg","attachment_id":"645434"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-9-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-9-2.jpg","attachment_id":"645435"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/modelja-12.jpg","attachment_id":"645431"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *