FOTOT/ Shfaqja e makinave në Gjenevë, luks dhe kuaj fuqi me shumicë

“Geneva Motor Show 2017”. Kompanitë më të njohura të prodhimit të automobilave, Ferrari, McLaren dhe Lamborghini i prezantuan publikut, modelet e reja luksoze dhe super të shpejta.

Në këtë sallon tregohen prodhimet më të fundit të automobilave që kanë për blerës miliarderët dhe njerëzit më të pasur të botës.

Shfaqja e automobilave në Gjenevë shfrytëzohet nga kompanitë e mëdha për të reklamuar punën e tyre.

Të pasionuarit pas shpejtësisë mund të blejnë makina që i kalojnë 400km/h

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-6.jpg","attachment_id":645447},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-5.jpg","attachment_id":645446},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-4.jpg","attachment_id":645445},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-3.jpg","attachment_id":645444},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-2.jpg","attachment_id":645443},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-1.jpg","attachment_id":645442},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/makina-7.jpg","attachment_id":645448}]

1 komente në “FOTOT/ Shfaqja e makinave në Gjenevë, luks dhe kuaj fuqi me shumicë”

  1. I larguari says:

    Ah ajo Gjeneva e Zvicres …. sa e bukur qe eshte! Makinat i kam pare para 25 vjetesh … e di …. shume kohe me pare … aty ne Gjeneven e bukur!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *