Rrëfehet vajza e Sllobodan Millosheviçit: Babain tim e helmuan në Hagë, kamerat u fikën

Vajza e ish-presidentit jugosllav, “kasapit” të Ballkanit, Sllobodan Millosheviç, thotë se babain e saj e kanë helmuar në burgun e Hagës.

Maria Millosheviç ka folur për “Kurir”-in serb, ku shprehet se babain e saj e kanë vrarë dhe nuk ka vdekur nga ataku kardiak, siç është versioni zyrtar.

“Në natën ndërmjet 10 dhe 11 marsit 2006, të gjitha kamerat në Sheveningen ishin të fikura dhe ky ishte një precedent.

Trupi i tij u mbajt qëllimisht nga autoritetet pa ju bërë autopsia.

Ai kërkoi leje për tu vizituar në Rusi, në një klinikë të specializuar, sepse ai e parandjente se do t’i ndodhte diçka.

Unë besoj se ai po kurohej me një substancë që i dha atij një vdekje të ngadaltë.

Ai nuk u besonte mjekëve në ‘Sheveningen’ ndaj donte të kurohej në Rusi”, i tha sot “Kurir”-it, Maria Millosheviç.

 

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rrëfehet vajza e Sllobodan Millosheviçit: Babain tim e helmuan në Hagë, kamerat u fikën”

  1. Liqefloriri says:

    Duket sikur po flet Argita. Cudi.

  2. Fallo Madhi says:

    TATA jot shkoi ne halen e gomareve.shpresojme qe ta ndjeke edhe sali qen serbi dhe lulzim konia.

  3. mero says:

    Evropa pas buzeve te bukura fsheh dhembet helmues!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *