Takim midis ambasadorit Lu dhe Bashës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ambasadori i SHBA-ve Donald Lu dhe kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha po drekojnë së bashku në një lokal në ish-Bllok.

Takimi ka ardhur vetëm një ditë pasi kuvendi shtyu votimin komisioneve të nevojshme për të nisur procesin e vetingut.

Opozita është në ditën e 19-të të protestës dhe nuk pranon që të futet në parlament.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “Takim midis ambasadorit Lu dhe Bashës”

  1. Reforma drejtesi si LSI , PS e PD says:

    Ku eshte lajmi ne kete thashethem tipik te TEMES.

    1. vezhgim says:

      Lajmi eshte qe te behemi gati per çudine e rradhes!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *