FOTOT/ Si u harbuan femrat në Tiranë mbrëmjen e djeshme, për 8 marsin…(+16)

Si çdo vit, 8 marsi është festuar në çdo qytet nga femrat shqiptare.

Por, në Tiranë, ashtu si vitet e fundit, kjo festë ka marrë ngjyrime erotike.

Në club-et e Tiranës, femrat kanë harbuar me striptisë.

Këtë e tregojnë edhe fotot e mëposhtme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-3.jpg","attachment_id":645591},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars.jpg","attachment_id":645588},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-1.jpg","attachment_id":645589},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-2.jpg","attachment_id":645590},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-4.jpg","attachment_id":645592},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-6.jpg","attachment_id":645594},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-5.jpg","attachment_id":645593},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-7.jpg","attachment_id":645595},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-9.jpg","attachment_id":645598},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/8-mars-8.jpg","attachment_id":645596}]

6 komente në “FOTOT/ Si u harbuan femrat në Tiranë mbrëmjen e djeshme, për 8 marsin…(+16)”

 1. tironci says:

  shyqyr, hajt tani shtrojuni ne pune, gatuani, qepni, perdhunohuni, dhunohuni, shituni neper semafore, punoni si skllave. Shpejt kthim ne realitet. He xhan.

 2. tropojani c100 says:

  e duam shqiperine si evropen

 3. Gramoz says:

  Perversitet alla shqiptarce. Me 8 Mars 1909 grate e Njew Yorkut te Amerikes u ngriten per te drejtat e tyre, per ndalimin e shtypjes dhe diskriminimit gjinor, per paga te barabarta me burrat ( edhe sot e kesaj dite per pune te barabarte me burrat, grate pauhen me pak edhe ne vendet e zhvilluara). Grate ne Shqiperi perballen me shume probleme ekonomike dhe sociale, prandaj 8 Marsi duhet te jete nje dite manifestimi dhe proteste per zgjidhjen e ketyrte problemeve, p.sh ne SHBA grate me qellim qe te tregojne peshen dhe rendesine e tyre ne gjithe jeten amerikane bojkotuan punen me 8 Mars. Ky eshte kuptimi i 8 Marsit dhe jo harbimi.

 4. tironsi '63 says:

  Problemi eshte se ne Shqiperi 8 marsi ka nje kuptim jo korrekt. Normalisht kjo eshte nje dite per te refleksionuar mbi luften e pandalshme qe kane bere grate nder shekuj per te gezuar ato te drejta qe kane sot. Mesa duket per nje pjese tere ai revolucion femeror ka sherbyer vetem qe te psipillosen si konkubina dhe te sillen si qenie te frustruara neper party idiote. Me te vertete shume gjynah!

 5. z says:

  …fsha Tironen si e feston 8 marsin.

 6. lelegu says:

  Keto kurvat ne foto nuk perfaqesojne femrat shqiptare, te dashur gazetare…. Shqiperia eshte me e madhe se nje klub nate me ca bundra brenda.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *