FOTOT/ Supermodelet holandeze pozojnë nudo, kopertina e Vogue e parrezistueshme

Si dy nga modelet më të pëlqyera në Holandë, është e drejtë që të thuhet se Lara Stone (33 vjeçe) dhe Doutzen Kroes (32 vjeçe) janë të përzgjedhurat për të qenë në kopertinën e numrit të parë të revistës Vogue për botimin holandez.

Në fotografi ato nuk kanë asgjë tjetër përveçse duarve dhe trupave të tyre për t’u mbuluar, duke e kthyer këtë foto kopertine të parrezistueshme, të mbushur plot me sensualitet dhe joshje.

Vajzat janë afër njëra-tjetrës gati për t’u puthur, ndërkohë që fotografi Mario Testino vendosi që t’i vendosë fotografisë së nxehtë një filtër portokalli për të theksuar më shumë trupat e tonifikuar të supermodeleve holandeze.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-17.jpg","attachment_id":"645683"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-16.jpg","attachment_id":"645682"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-14.jpg","attachment_id":"645685"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze.jpg","attachment_id":"645684"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-15.jpg","attachment_id":"645681"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-13.jpg","attachment_id":"645680"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-12.jpg","attachment_id":"645679"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-11.jpg","attachment_id":"645678"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-10.jpg","attachment_id":"645677"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-9.jpg","attachment_id":"645676"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-8.jpg","attachment_id":"645675"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-7.jpg","attachment_id":"645674"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-5.jpg","attachment_id":"645672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-4.jpg","attachment_id":"645671"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-3.jpg","attachment_id":"645670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-2.jpg","attachment_id":"645669"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-holandeze-1.jpg","attachment_id":"645668"}]

1 komente në “FOTOT/ Supermodelet holandeze pozojnë nudo, kopertina e Vogue e parrezistueshme”

  1. Mirush says:

    Te keqen e fotoshopit Mario Testino… ke pjerdh ne qyp.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *