Kuvendi shtyn me një muaj punën e Komisionit për reformën zgjedhore

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kuvendi i Shqipërisë ka vendosur që të shtyjë me një muaj tjetër punën e Komisionit për reformës zgjedhore.

Kërkesa u parashtrua nga bashkëkryetari i Komisionit, Taulant Balla dhe ajo gjeti mbështetjen me votë të deputetëve të mazhorancës.

Ndërkohë kreu i Kuvendit përshëndeti rezolutën për lirimin e Haradinaj të miratuar sot nga Kuvendi i Kosovës.

“Dua të përshëndes në emër tuaj dhe gjithë Kuvendit rezolutën e sapomiratuar nga Kuvendi i Kosovës që kërkon lirimin pa kushte të zotit Haradinaj”, deklaroi Meta.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Kuvendi shtyn me një muaj punën e Komisionit për reformën zgjedhore”

  1. kleptofagos says:

    Taulanti ose “balli i kazanit” po i prin me sukses Rilindjes……dhe Opozites….

Lini një Përgjigje te kleptofagos Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *