LSI thumbon Edi Ramën: Reforma, jo çështje peticionesh, por përgjegjësi institucionesh

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Luan Rama shprehet se reforma në drejtësi nuk është çështje peticionesh, por përgjegjësi institucionesh.

Ai ka shprehur angazhimin e LSI për transparencë maksimale për këtë reformë, duke u shprehur se është në krye të angazhimeve për përmbushjen e reformës në drejtësi.

Reforma në drejtësi nuk është çështje peticionesh, po përgjegjësi institucionesh.

LSI është e vendosur të garantojë transparencë maksimale të reformës në drejtësi.

LSI është në krye të angazhimeve për përmbushjen e reformës në drejtësi”, është shprehur Rama.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “LSI thumbon Edi Ramën: Reforma, jo çështje peticionesh, por përgjegjësi institucionesh”

 1. Ivan i madh says:

  Po o plere ashtu eshte se edhe nga pedicioni keni frike ju banda e hajduteve LSI. Sa dhe beni agresion duke thene se jeni ne krye jo te saj po te pengimit ne bashkepunim me banden ortake ne krim PD. Si skilje qe jeni mos mendoni se ja hidhni popullit se ai ju ka pare e kapur me bllok ne dore si krye banditin Like Meten dhe banden tuaj te cakejeve lsi.

 2. Bushi says:

  E kuptojme te gjithe more Luan Rama,se,GROPEN EDI RAMES DHE PS-TE DO T’JA BENI JU TE LSI-s. Ju po punoni nene rrogoz,dhe po beni poshtersine me te madhe.Nga kjo,ju do kini urrejtjen njesoi si te pd-ke,qe ja kini me hile ketij populli,e kesaj qeverie qe ka votat e njemiljon shqipetareve.Por dijeni mire, se shpata e demokleut, do te bjere mbi kokat tuaja tradhetare dhe hipokrite.Peticioni eshte nje nga mjetet,qe tregon urrejtjen e pd-ke dhe se populli e do vertete reformen ne drejtesi,vetingun e ligje te tjera.Sot ky popull po i vuan te keqijat nga drejtesia qe nuk ka.Ti Luan Rama dhe Ilir Meta,po beheni pjese e shoqates se djallit te Sali Berishes dhe Bashes.Per turp t’a kini.

 3. enter"" says:

  Po ik ore plehre boll se na e shpife.
  Cmutin do me teper kur Rama ta ka thene qe hajde ne Parlament, apo parlamenti per ty nuk eshte institucion?

  Ke frike per krietarin mor birko????
  Ore cti bej popullit une, pa ju meritonit giotinen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *