REPLIKAT/ Berisha poston “skeçe” me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder

Nje skeç i te rinjve ne çadren e vettingut! Firmosin: Shullazi, Ndoka, Frroku, Lul Berisha, Armando Prenga, Artur Bushi, Elvis Rroshi, Saje qorri etj ..”.

Kështu shkruan Sali Berisha, që ka postuar videon e përgatitur nga PD me disa të rinj, që ironizojnë peticionin për zbatimin e vetting-ut.

Por, “skeçi” i Berishës nuk është pritur mirë nga komentuesit në faqen e tij në FB.

Ja disa preh tyre:

Qytetari: Leni budalliqet shkoni e votoni vitingun (futjani vetit) pastaj qeveri teknike a keni supe

Qytetari: O Sali,a ta jap nje skenar se si te dilni nga cadra?,,,se e shikoj qe keni ngel keq dhe nuk mund ta ktheni fjalen mbrapsh,,,shqiptar hesapi,,,,nxit nje mbeshtetesin tend ti hedhe nje bombe molotov cadres qe ajo te digjet dhe thuaj qe ta hodhen ata te PS

Qytetari: Sali kjo eshte nje perpjekje e deshperuar per te evituar koston e humbjes…shumica e atyre qe nxirrni aty me karikatura jane ne burg…Rama i dergoi atje..Pra merite e qeverise eshte jo e jotja qe kekon ti paraqesesh sipas qefit

Qytetari: Ta benit dhe nje skeç per 9-marsin e ’97 me rastin e 20vjetorit e te dilnin kriminelet e vertete te ketij populli mire do ishte , se keta skeçaxhinje pasardhesit e tyre jane…

Qytetari: O baci sal naj qeave trapin boll ma se je bo bajat poplli tu vujt per buk ti ike miljonat e na shurdhon ktu blla blla boll ma si ti si rama shkerdhata jeni

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “REPLIKAT/ Berisha poston “skeçe” me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder”

  1. Bena says:

    O saliiiiii ka mundesi te mos flasesh me ne emer te shqiptareve se ne qe nuk te duam ty jemi shume , prandaj mos thuaj me me emer te shqiptareve ,Po thuaj ne emer te pak fare shqiptarve ,dhe mos na ndyr ne shumicen me gojen tende te zgjebosur se na vjen te vjellim kur te shikojme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *