FOTOLAJM/ PD bojkoton Kuvendin, por deputetja demokrate s’mungon në vizitën në Austri

Deputetja e PD-­së, Albana Vokshi ka qenë pjesë e një delegacioni të Kuvendit të Shqipërisë në Austri, ku ka zhvilluar takime me deputetë austriakë dhe të rinj të parlamentit atje.

Edhe pse PD-­ja ka bojkotuar punimet e Kuvendit, kjo nuk e ka penguar Vokshin të marrë pjesë në të tilla vizita të Kuvendit të Shqipërisë.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...