FOTOLAJM/ PD bojkoton Kuvendin, por deputetja demokrate s’mungon në vizitën në Austri

Deputetja e PD-­së, Albana Vokshi ka qenë pjesë e një delegacioni të Kuvendit të Shqipërisë në Austri, ku ka zhvilluar takime me deputetë austriakë dhe të rinj të parlamentit atje.

Edhe pse PD-­ja ka bojkotuar punimet e Kuvendit, kjo nuk e ka penguar Vokshin të marrë pjesë në të tilla vizita të Kuvendit të Shqipërisë.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTOLAJM/ PD bojkoton Kuvendin, por deputetja demokrate s’mungon në vizitën në Austri”

 1. NjeQytetarOptimist says:

  Ti biem qylit me parate e taksapaguesve…

 2. Ma gru lapere e te paskrupullt sme kane zene syte! Turp qe eshte mbese e Bijes se madhe!

 3. artan says:

  Po qe per te dale jashte, per keto plehra nuk ka bojkot.

 4. mmoisiu says:

  Une me ate kurvicken tjeter Vjollcen ,qe me maskaralleqet e Saliut ne 97, bente komente kunder popullit ,
  sikur dhe te me pushkatojne ,vetem ta fus nje here ne dore dhe ta shklyej per dy kembesh !

 5. Aleks says:

  Albana Vokshi. Nuk ka lidhje fare me Bije Vokshin. Genjeu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *