Rama në Berlin: Të vendosur për negociatat dhe reformën në drejtësi

Kryeministri Edi Rama ka qenë dje një ndër të ftuarit për të diskutuar në një panel nga Fondacioni Friedrich Ebert në lidhje me zhvillimet në rajon dhe situatën politike në Shqipëri.

Vetë Rama ka postuar disa foto nga aktiviteti i djeshëm në Berlin.

“Dje në Berlin i ftuar nga Fondacioni Friedrich Ebert si folës në ‘Eminent Lectures’ për Shqipërinë dhe vendosmërinë tonë në rrugën e reformave europianizuese, për negociatat dhe reformën në drejtësi; si edhe për zhvillimet në rajon e për nevojen që Europa ka për Ballkanin”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *