Ben Blushi: Çfarë kënaqësie të shohësh Rilindjen të shkërmoqet. Tani do kemi një qeveri septike

Ben Blushi ka reaguar pas lajmeve për ndryshimet në qeveri.

Ai nuk e shpreh gëzimin në reagimin e tij.

“Kënaqësi kur shoh sesi Rilindja po shkërmoqet.

Kishim një Qeveri Publike, u kërkua një Qeveri Teknike do kemi një Qeveri Septike”, shprehet Blushi.

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “Ben Blushi: Çfarë kënaqësie të shohësh Rilindjen të shkërmoqet. Tani do kemi një qeveri septike”

 1. pedro i ri says:

  Blushi do vdesi nga xhelozia .
  Nuk ja ka fajin njeri. Duhet te mesoje te punoje.

 2. saliu says:

  Ik ore plehre. As voten e gruas tende nuk ke per te marre ne zgjedhjet e ardhshme.

 3. Skerd L says:

  Jashëtitje socialiste! Ti je po aq i kotë në politikë, sa Lulzim Basha!

 4. inf says:

  i biri spiunit kiço benua shkrrimtari ka kaqe vjet deputet palle ariu rrogen rroge beneficet
  pa fund asnji dit pune rrinte neper greqi e spanje e itali buze detit dhe vilave cfare bente
  klyshi komunistit shkrunte e shkrronte libra dhe ja e rrasi partise se vet libra
  kenaqet klyshi saliut kerkon aty ku hongri buke permbys kupen i babzituri per karrige
  i biri i rroskopit demagogu benua
  aty do rrish ne bythe te saliut e keni pas mjekun e familjes dhe vazhdoni lmidhjet e vjetra
  vazhdo zagar gerrmo vazhdo por Zotnise tij ED RAMES TI HASH K.RIN TI PIS MILET

 5. Besoj says:

  Shume I peshtire si njeri ky Blushi.Si politikan I paafte.

 6. Toni says:

  Vazhdo keshtu se ne syte e te gjitheve po arrin te behesh me i neveritshem se PalokaStrazimiriBasha marre se bashku. Je vecse nje plehre i destinuar te zhdukesh pergjithmone nga jeta politike.

 7. skenderbeu says:

  Trap Komplet….. I gatshem te shesi sapunin per djathe …mjaft ti jape vetes kenaqesi..Karafil gjyzel ngele or Blush hahaha

 8. Dajti USA says:

  Blush,je i denuar qe mbas 18 Qershorit te shkosh te Arian Cani per pune,qaje politiken,ti bene politik me urrejtje,me mllefe,pra je inatci,prandaj pas zgjedhjeve shko beji freske mentorit tende Nnanos.

 9. Sefer says:

  Haleja ishe ti o o Blush, o njeri cinik, dhe bere mire qe u largove.

 10. Besoj says:

  Cfare ndodh me komentet tona, shkruajme dhe nuk aprovohen!!!!! Nuk eshte serioze

 11. ben says:

  I madh blushi si gjithmone!

 12. arben says:

  Po pas zgjedhjeve te reja ,kur te fitoje Edi Rama perseri e te behet prape kryeminister cfare do te beni ju o kryetari i libras me 500 antare ?
  Do kerkoni te jape prape doreheqjen se nuk ju pelqen juve?Ngado qe te shkoni pas 3 muajsh do jete prape Rama kryeminister dhe ju prape duke vajtuar .

 13. tropojani c100 says:

  i mir i keq ti je opozitari e vetem ne kete vend ,as pd as te tjeret nuk gjykojne si ti ,gjithesesi bravo

 14. 1 prilli Festa e Rilindjes says:

  Shoke rilindiote! Permbajini nervat! Nuk e ka fajin Blushi. Sic ka thene edhe lideri suprem, skeni pare gje akoma! Lexoni editorialin e Meros dhe vazhdoni e genjeni veten qe e gjithe kjo eshte enderr. Suksese ne jete!

 15. Bleshi says:

  Hale 2 vendeshe. 1 tek ps e 1 tek libytha

 16. bibilushi says:

  Ju cu bibilushi dhe blushit, blushi ka fillu me pa andrra me rrush,ishalla te bjen taman mor bibilush.

 17. Ben ministri qe sberi asgje says:

  O Ben, ke qene minister ke qene prefekt dhe as nje gje nuk ke bere ne keto pozita, asgje vetem ke vjedhur, tani na hiqesh si parimor I madh, Te sugjeroj Te besh libra se vetem ate di Te besh deri diku, mos u merr me gjera qe ske by… ti besh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *