Dalin në shitje biletat për miqësoren Shqipëri-Bosnje Hercegovinë

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët se ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore të 28 marsit në “Elbasan Arena”, mes skuadrës përfaqësuese të futbollit dhe kombëtares së Bosnjes.

Përmes një postimi në faqen zyrtare të FSHF-së thekson se ka nisur shitja e biletave, teksa prej ditës së hënë do të mund ti gjeni ato edhe pranë dyqanit zyrtar të FSHF-se.

Takimi mes Shqiperise dhe Bosnjes do te luhet pas sfides se 24-marsit qe kuezinjte do te perballen me Italine.

Ndeshja Shqiperi-Bosnje do të luhet në orën 18.00 në 28 mars në Elbasan.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Dalin në shitje biletat për miqësoren Shqipëri-Bosnje Hercegovinë”

  1. ballkanofagos says:

    do te luajne mbetjet osmane ne ballkan!

  2. ballkanofagos says:

    do te luajne mbetjet osmane ne ballkan!
    kjo eshte edhe miqesore edhe vellazerore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *