FOTO LAJM/ Pas dorëheqjes, Tahiri drekon me drejtuesit e policisë

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme, pas takimit me kryeministrin Edi Rama ka vendosur të mbledh edhe njëherë krerët e Policisë së Shtetit si ministër.

Ky takim po zhvillohet tek Tajvani dhe mësohet se ka shtruar një drekë me krerët e Policisë së Shtetit.

Më pas Tahiri pritet të dale ne nje konference.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO LAJM/ Pas dorëheqjes, Tahiri drekon me drejtuesit e policisë”

 1. populli socialist says:

  Sajmiri ndertoj policine e shtetit,ministri me i sukseshem.Duhet te iki Beqaj,Harito me gjithe ate idioten e korruptuar Lindita Nikollen.

 2. AZOTIKU says:

  Te gjithe keta drejtorat e policise me duken njeri me derr se tjetri. Por krye barkderri qenka Haki Çako me ate hajdutin e policise se Tiranes si e ka emrin Ervin Hodaj nga Tepelena e bira e somes se vet. Turp cfare paguajne taksapaguesit per kete lukuni ujqerish te veshur me lekure dele.

 3. AZOTIKU says:

  Te gjithe keta drejtorat e policise me duken njeri me derr se tjetri. Por krye barkderri qenka Haki Çako me ate hajdutin e policise se Tiranes si e ka emrin Ervin Hodaj nga Tepelena e bira e somes se vet. Turp cfare paguajne taksapaguesit per kete lukuni ujqerish te veshur me lekure dele. Mungon vetem Blendi Fevziu!

 4. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

  kjo eshte ripjellja motra shqupit…kto jane ministria me e sukseshme qe sla fukara pa fut ne burg per drita..kshu bohet shteti o popull..ae moret vesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *