VIDEO/ E kapi në shtrat me burrin, gruaja e shëtit nudo në qytet të dashurën

Kjo femër e inatosur për tradhtinë e të shoqit, e kapi të dashurën e tij dhe e nxori në rrugët e qytetit nudo si dënim për lidhjen jashtëmartesore.

Në videon e filmuar në Kinë shfaqet gruaja e tradhtuar, e cila ka kapur nga flokët rivalen e saj më të re dhe e shtyn atë, ndërsa skena shikohet nga shumë kalimtarë.

Vajza e re mban vetëm sutjena dhe një çantë dore.

Gruaja e tradhtuar vendosi të ndiqte të shoqin, pasi nisi të dyshonte për zhdukjen e tij për disa orë, në një ditë të javës.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ E kapi në shtrat me burrin, gruaja e shëtit nudo në qytet të dashurën”

  1. z says:

    hahaha sa budalla, por gruaja ne kete raste,nuk ka ngritur kembet asnjehere per t’u q..re me ndonje mashkull ? eh bote se koti.

  2. sadna babul ka bidai says:

    pershendetje me vjen keq per skenen per nje femer sepse gruaja eshte vertete force e madhe por ju burrat duhet te jeni pak me dinitet per keto gjera sepse kur duhen burre e grua dhe futet ne mes i treti eshte shume e rende sepse prish shume pune ne brendesi te familjes se ne pergjithesi keto gjera ndodhin ne te gjith vendin dhe ne europ por duhet te dime qe cdo kush duhet te mbaje nje pergjegjesi tek vetja e cdo kush por eshte e veshtir te gjesh njerin tjetrin sepse kur martohesh mendon se eshte i yjti dhe thyhet gjithcka

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *