VIDEO/ Pas largimit të Tahirit, te çadra e PD-së ia marrin valles

Ne çadren e protestës së PD-së ia kanë marrë valles.

Siç e shihni ne videon me poshte, janë disa te rinj nga Pogradeci qe kane dhuruar shfaqje kete mbremje ne cadren e protestes perpara Kryeministrise.

Kjo ngjan edhe me nje lloj feste pas lajmit se kryeministri Rama ka shkarkuar ministrin e Brendshem, Saimir Tahiri.


video-1489259622 by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Pas largimit të Tahirit, te çadra e PD-së ia marrin valles”

 1. GRAMOZ says:

  LARGIMI I MINISTRIT SAJMIR TAHIRI NGA KRYEMINISTRI RAMA ESHTE E DIKTUAR NGA ILIR META DHE LULZIM BASHA NDERSA CADRA ESHTE PER TE MBROJTUR FAMILJEN E SALI BERISHES ,ATEHERE RAMA DHE BASHA TE VOTOJNE VETTINGUN DHE TE FUTEN ZGJEDHJET E 18 QERSHORIT …….

 2. Bashiqi says:

  Nje pyetje kam une : A e paguajne energjine kampistet e çadres ose çadristet? Faleminderit kush jep pergjigje te sakte.

 3. qwerty says:

  paguan korporata miliardeshe e familjes berisha PD & co.

 4. Liu says:

  Te gjithe ju qe kerceni nga gezimi per SAIMIR TAHIRIN ti vini anes sepse Ai punoi dhe I beri zap te gjithe ,vuri rregulla qe ju nuk I pelqeni sepse doni te livadhisni bashke me kryevrasesin dhe kryehajdutin lulezim basha

 5. kapeni se na iku says:

  Stan politike. o zot sa turp me ken shkypni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *