Eksploziv makinës së policit të Doganës në Malësi të Madhe, ja emri

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbremjen e sotme në fshatin Pjetroshan të Malësisë së Madhe.

Burimet thane se lenda plasese i eshte vendosur nje automjeti te parkuar.

Burimet paraprake thane se mjeti qe ka shperthyer eshte i nje polici te doganes se Hanit te Hotit. Ai eshte Sokol Gobeti, rreth 50 vjec.

Makina e tij e cila u hodh ne ere ishte parkuar para baneses se Gobetit dhe fatmiresisht nga ngjarja nuk ka pasur te lenduar.

Policia ka nisur hetimet per ngjarjen, per te zbardhur motivin dhe autoret.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Eksploziv makinës së policit të Doganës në Malësi të Madhe, ja emri”

  1. tfgs1 says:

    MJAFT ME,me kronika nga Afghanistani……………..allah uakbar,bouuuuuummmmmmmmm!!!!

  2. Hasan Kari says:

    Mbas njoftimit te Sajmir Tahirit kur tha se pronat e demtuara te pociceve per arsy te detyres duhet te dem shperblehen , dhe me sa duket Sokoli e paska patur makinen me defekt dhe vendosi tja shese sajmirit i pari , ky krim rendon tek taksapaguesit Sokol se ke mendu mire ta marrsha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *