Kishte 42.5 kg kanabis në makinë, arrestohet 46 vjeçarin në Fier

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Policia e Fierit vuri në pranga një 46 vjeçar në mëngjesin e sotëm pasi akuzohet për prodhimi dhe shitja të lëndëve narkotike.

Uniformat blu arrestuan Ilia Papajanin, 46 vjeç, banues në  Tiranë.

Ndalimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit në mjetin e tij u gjetën në bagazh 42.5 kg kanabis.

Droga ishte e ndarë në 10 pako të mëdha. Policia ka sekuestrua mjetin tip “TOUAREG” me targa AA 789 JI si dhe 5  aparate të ndryshme celulari.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *