Meta: Koha t’i japim një shans çdo gruaje

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e LGI-së së Qarkut të Fierit.

Në fjalën e tij, Meta tha: “Slogani jonë është thelbi i politikës sonë, një shans për të gjithë. Shanset për një grua vlejnë 3 herë më shumë: për vete, fëmijët dhe familjen”.

Kreu i LSI-së shtoi se “një grua, të ardhurat i investon për shkollimin e fëmijës dhe për të rritur standardin e familjes”.

“Detyra jonë është që t’i japim një shans çdo gruaje në Fier dhe në të gjithë Shqipërinë”, deklaroi Ilir Meta.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *