Rama: Për ndryshimet në qeveri flas sot në orën 17:00

Në përfundim të mbledhjes me koordinatorët në selinë rozë, Edi Rama u pyet në lidhje me ndryshimet në qeveri.

Duke iu përgjigjur shkurtimisht gazetarëve, Rama tha se do flasë sot në orën 17:00

“Sot në ora 5, në komunikimin javor” – tha Rama teksa largohej nga selia rozë.

Ditën e sotme u mësua se në kuadër të angazhimit në fushatën elektorale, Edi Rama ka liruar nga detyra ministrat Saimir Tahiri, Ilir Beqaj, Blendi Klosi dhe Bledi Çuçi.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...