VIDEO/ Nuk do ta besoni se me çfarë e hap shampanjën kjo femër

Kjo femër e hap shishen e shampanjës në mënyrë shumë origjinale dhe të pazakontë, me funshpinë.

Videoja e mëposhtme tregon talentin e kësaj vajze, e cila pasi pozicionon shishen, tund fundshpinën dhe pas disa sekondash tapa është e hequr.

Ky veprim merr më pas përshëndetjet e përgëzimet e miqve të saj.

Duhet thënë se për shumë njerëz hapja e shishes së shampanjës me dorë është pak bezdi, e jo më me funshpinë.

Videoja është përhapur me shpejtësi ën ueb dhe ka marrë 330 mijë klikime.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Nuk do ta besoni se me çfarë e hap shampanjën kjo femër”

 1. kurt ndoc gjelosh pulan kurvnori says:

  kot fare. me byth.
  tapa e shampanjes esht e but dhe e kendshme per vrimen e bythes se ksaj.
  s keni pa ju sesi hap tjetra shishen e birres me vagin. dhe ne vend qe te dali gjak nga vagina,shtremnohet alumini I tapes se birres…
  por,me e famshmja esht nje danore qe kam pas.
  ishte prej bregut te fildisht. atje,vetem miniera ari diamanti dhe brir elefanti ka si industry.
  ajo e merrte bririn e elefantit me vagin dhe fillonte dhe fishkellente si fyell I malcis me bririn…. saksofon e kalu saksofonit mo.
  dhe lahuta ime e malcorit ngrihej perpjet.. si ke ajo konga kur bje fylli ciftelija… knon lahuta krejt malcija..

 2. rrem Qim Malsori says:

  me byth e ?
  kushedi sesi ta thyen hajdarin me kadaif kjo…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *