Artan Hoxha: Tahiri ka dërguar një dosje në Ambasadën e SHBA-së për Metën

Gazetari Artan Hoxha përmes një statusi në Facebook pretendon se është në dijeni të faktit, se ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dërguar një dosje në ambasadën e SHBA-së për kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Duke analizuar “sulmet” e LSI-së ndaj ministrit të ri të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, gazetari shkruan:

Ti do të heqësh Tahirin se të bën nervat kacurrel, e të dërgon dosjet për “lidhje” me narkotrafikantët në ambasadën e Lu-së, unë të vendos Xhafën që ta heq “hem dashurinë, hem qetësinë”, dhe ambasada e Lu-së e ka me sy të mirë…

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Artan Hoxha: Tahiri ka dërguar një dosje në Ambasadën e SHBA-së për Metën”

 1. Taras Bulba says:

  Paske ik per lesh dhe Artan. Te gjitha cfare ndodhin ne Shqiperi ti di tani na je bo sikur me qene FBI ik or trangull

 2. Goni says:

  Ky tipi (Artani) endrrat qe sheh naten i tregon me shkrim diten … dhe … ne fund te muajit merr rroge te mire.
  Ne Shqiperi mund te mbijetosh edhe ne kete menyre!
  Goni

 3. taraboshi says:

  O fytyr mut deri tash keni thene qe Tahiri eshte i lidhur me krimin tash na del qe Tahiri qeka ankuar ne ambasaden amerikane per Edi Ramen .O njerez te ndyte kush ju beson juvorrin vehtes jeni tuj ja ba .

 4. babo says:

  Levizje e mencur e EDI RAMES. Hoqi Tahirin dhe vuri ne krye te MB-se , kryetarin e reformes ne Drejtesi – e cila dihet ke ka kundershtare te hapur dhe te fshehur.

 5. LORA says:

  Ketij (artan hoxhes) I duket vetja se eshte nje kaliber I vecante (qe meriton bonuse te vecanta )per diversione percarse te qeverisjes ,,,,,me mire se lukunia tjeter e mercenareve te cadres shqup-se te krimit e turpit pa limit.
  Neveri per ndyresite e ketij .

 6. selim rroshi says:

  Hahaha sa te inatosur sociadhistat.

 7. Toni says:

  Nuk eshte nevoja, Ambasada tashme e njeh shume mire surratin e shtangistit me bllok.

Lini një Përgjigje te Toni Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *