VIDEO/ Basha merr përforcime, edhe “Ujku i Cërrikut” në çadrën e PD!

Pas Ilir Vrenozit, një tjetër emër “me peshë” i bashkohet çadrës së opozitës.

Behet fjalë për “Ujkun e Cërrikut” i cili me anë të një video në rrjetet sociale, tregon se ndodhet në çadrën e opozitës.

Jo vetëm kaq, por ai i bën thirrje Ramës të largohet nga qeveria.

A thua do të trembet Rama nga ulëritjet e “Ujkut të Cërrikut”?

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Basha merr përforcime, edhe “Ujku i Cërrikut” në çadrën e PD!”

 1. pilo lala says:

  Ky Vrenozi , eshte ai qe rron me pensionin e babait, ja merr per skedina?
  Me njerez qe nuk duan punen ben propagande Cadra?
  Keta jane dembele, parazit.

 2. Tironci says:

  U hap dheu doli PiDi, si macoku syte i ngriti
  O PiDi o derexhe pa dere e pa penxhere
  Dumbëll dumbëll butja
  O moj shtëpi mutja.

 3. tironci says:

  ikni re se cau ujku ne cader hahahahahaha

 4. kuqi says:

  Nga Cerriku nuk ujqer ,vetem dele dhe dhi,ndoshta presin perforecime nga vajza e Hajdarit qe do te vije me gjithe burrin ne Cadren e hajduteve.

 5. maximus says:

  o ZOT na mbyti injoranca, nuk them kot qe rreth kesaj partie fashiste jane mbledhur gjithe llumi i shqiperise,

 6. shkodrani says:

  O zot shikoje me ke do me rrezu shtetin sali Serbe shpellari oo fara e mutit po me ju spaska pas faj Enveri mor flliqsina po ju lyp me ju tre faren tanve ju pederastave te PD

 7. T.T says:

  Edhe zoti nqfs ka ju shiko se cfare fare e qelbur jeni,zemra mal me bohet qe tju shikoj te shkoni ne hell.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *