VIDEO/ Ja çfarë i bën kjo grua e tërbuar të shoqit, pasi e sheh me një femër tjetër…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo video është filmuar në një lokal në Brazil.

Një grua sheh burrin e saj, nën shoqërinë e një tjetër femre.

Ajo tërbohet dhe për këtë arsye, rreh në mes të lokalit të shoqin dhe femrën që ishte me të.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *