VIDEO/ Saimir Tahiri: Nuk kam aq fjalë sa të falenderoj sa duhet secilin prej jush…

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka postuar një video dhe një status në adresën e tij në Facebook, pas përshëndetjes me punonjësit e policisë.

Nuk kam aq fjale sa te falenderoj sa duhet secilin prej jush per mbeshtetjen, por kam aq fuqi sa mos e harroj kurre e te perulem gjithmone me respekt.

Kam punuar kaq kohe e sot kam plot arsye te jem krenar per Policine e Shtetit.

Per vajzat dhe djemte, burrat dhe grate qe nuk kane mundesi mjaftueshem ta thone publikisht sa shume mundohen per vendin tone.

Sot flet puna e secilit prej tyre.

Sot pas cdo uniforme, ka njerez te shkelqyer qe sherbejne me pasion.

Ka pune plot perpara, por kthim pas nuk do kete dot.

I falenderova per gjithcka kane bere e per gjithcka jane ne gjendje te bejne sot e gjithmone. E do i falenderoj gjithmone 🙂

FALEMINDERIT te gjithe djemve dhe vajzave, grave dhe burrave qe i dhane krenari Policise se Shtetit.

Sot ia vlen me shume se kurre, dhe nuk jam i vetmi qe jam krenar me ju #BRAVOCUNAEGOCA 🙂

#POLICIAQEDUAM”, shkruan Tahiri.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *