Berisha tjetër mesazh të fortë Ramës Thirri arsyes dhe largohu se do të të…

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *