FOTOT/ Edi Rama në versionin e një superstari

Kryeministri Edi Rama është shfaqur sot në Elbasan me rastin e “Ditës së Verës”, më sportive se kurrë.

Me atlete, xhinse dhe një palë syze rinore, Rama ngjante sot më shumë si një superstar, se sa kryeministër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-13.jpg","attachment_id":"648630"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-1-1.jpg","attachment_id":"648631"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-2.png","attachment_id":"648632"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-6-1.jpg","attachment_id":"648637"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-3-3.jpg","attachment_id":"648634"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-4-1.jpg","attachment_id":"648635"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-5-1.jpg","attachment_id":"648636"}]

17 komente në “FOTOT/ Edi Rama në versionin e një superstari”

 1. tomi says:

  fiks per superstar e paguajme. o ju i keni the trurit pirdhu, me keq se ky

 2. Tarrasi says:

  Me shume ngjan si nje Super*ar

  1. Tafuti says:

   Prandaj po perdridhesh si tyc vicidoli to!

 3. lond says:

  Ashtu o tom cadra, ju jeni mesu me jetu lart ne pem prandaj nuk shikoni ndryshimet.

 4. Veritas says:

  Tamam K….. me syze

 5. Nila says:

  ⭐️⭐️⭐️💐💐💐💐⭐️⭐️⭐️⭐️💐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱⭐️⭐️😄

 6. I HANI MUTIN RAMES, LULZIMJA, MOS HARROJE SAPUNIN PO TI BIE ATY NE BIRRUCE…..EDHE SALIHI KURVA…EDHE ZEN KURVA…ME GJITHE ATY K……VEN…HAHAHHHAAA NE BURG JENI O TRESHE E BUKUR BABA ME DY BIRAT, NJERI I AJLUSHLLLARIT TJETRI I HOXHAJVE…HAHAHAAAA

 7. Liu says:

  Po eshte superstar,eshte njeshi,eshte gjigand eshte ai kryeminister qe me te vertet e do shqiperin dhe shqiptaret,dhe do te jete edhe per 8vjetet e ardheshme

 8. reni says:

  Ky,
  Eshte si pjestar I big brother
  Votoheni praoe dhe do keni:
  Gregun. LINDEN,, Zahon ne show…
  Good luck ..popull barkthare , tifoz e mendjebosh…

 9. Spurdhjaket e SHQUP-it says:

  Komentuesit e mesiperm u ka shku mendje keq pe car, jane kthyer ne tranvestite, paskan nevoje edhe per nje gojore.
  O toc, o kllufa cari,ehste dite feste dita e veres vetem veshja sportive shkon, eshte gjitha ai pallosh qe u merr mbare te gjitheve.
  Ah sikur te dilte i veshur sportiv hunde-krraba shpellari Sali, do te trembte edhe sorrat, i shkojne shume se tere jeten sportist ka qene, ne konvikt benin gare kush e hidhte shurren me larg.
  Ka thyer rekordin e ne vaske me stilin “not qeni” ashtu sic eshte vete duke notuar 4 ore, por u kthye se kishte kaluar vijen kufitare me grekun, hunden e mbante si veliere dhe per te marre kthesat.
  Eshte i paperseritcem, ka hyre ne librin “Ginness”

 10. Agim says:

  EDHE SKIZOFREN EDHE KARAGJOZ . Mjere populli per keta sharlatan qe i kane zene deren. NDYRESIRE!!

 11. Spartaku says:

  King eshte,per t’u patur zili.Le te thon çfare te duan,por ai ua dredh te gjitheve per modestine qe ka.Eshte nje kryeminister popullor.Nuk eshte si Berisha dhe Basha qe nuk i shikon dot me sy.Ata jane si ujqer te terbuar,e me syt flak te kuq.

 12. Saldatori says:

  Si saldator me ato syze. Si qukapik

 13. saliu says:

  I MODH RAMA RRESPEKTE , kryeminister qe e meriton voten e SHQIPTARVE se e do vendin e vet , nuk e shet si llumi PDse , nuk vret si kta , po sjell paqe dhe siguri rrespekte dhe hallall dhe 8 vjet te tjera votat e shqiptarve ED RAMA , sa te ket ngordhur ai oficeri sherbimit serb sali qeni , sa te behet vetingu ti hedhin sapunin lulzimes per vjedhjen e kombit , shitjen e detit dhe per 4 te vraret ne bulevard , e djathta SHQIPTARE perfaqsohet nga BAMIR TOPI ai esht politikan i arsyshem qe perfaqson te djathten e vertet , kta te PDse jan kriminelet dhe antishqiptaret te grumbulluar bashk per ta penguar vedin te hec perpara , se kjo esht deshira serbit dhe e grekut nga kta mostra marin udhzimet , e nje tuf injorantesh i ndjekin nga pas , kta qe i ndjekin nga pas per nje viç i ka zne nata jasht dhe rrin ne çader si te paret e tyre.

 14. saliu says:

  I MODH JE ED RAMA RRESPEKTE , kryeminister qe e meriton voten e SHQIPTARVE se e do vendin e vet , nuk e shet si llumi PDse , nuk vret si kta , po sjell paqe dhe siguri rrespekte dhe hallall dhe 8 vjet te tjera votat e shqiptarve ED RAMA , sa te ket ngordhur ai oficeri sherbimit serb sali qeni , sa te behet vetingu ti hedhin sapunin lulzimes per vjedhjen e kombit , shitjen e detit dhe per 4 te vraret ne bulevard , e djathta SHQIPTARE perfaqsohet nga BAMIR TOPI ai esht politikan i arsyshem qe perfaqson te djathten e vertet , kta te PDse jan kriminelet dhe antishqiptaret te grumbulluar bashk per ta penguar vedin te hec perpara , se kjo esht deshira serbit dhe e grekut nga kta mostra marin udhzimet , e nje tuf injorantesh i ndjekin nga pas , kta qe i ndjekin nga pas per nje viç i ka zne nata jasht dhe rrin ne çader si te paret e tyre.

 15. saliu says:

  I MODH JE ED RAMA RRESPEKTE , kryeminister qe e meriton voten e SHQIPTARVE se e do vendin e vet , nuk e shet si llumi PDse , nuk vret si kta , po sjell paqe dhe siguri rrespekte dhe hallall dhe 8 vjet te tjera votat e shqiptarve ED RAMA , sa te ket ngordhur ai oficeri sherbimit serb sali qeni , sa te behet vetingu ti hedhin sapunin lulzimes per vjedhjen e kombit , shitjen e detit dhe per 4 te vraret ne bulevard , e djathta SHQIPTARE perfaqsohet nga BAMIR TOPI , ai esht politikan i arsyshem qe perfaqson te djathten e vertet , kta te PDse jan kriminelet dhe antishqiptaret te grumbulluar bashk per ta penguar vedin te hec perpara , se kjo esht deshira serbit dhe e grekut nga kta i marin udhzimet mostrat e PDse , e nje tuf injorantesh i ndjekin nga pas , kta qe i ndjekin nga pas per nje viç i ka zne nata jasht dhe rrin ne çader si te paret e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *