FOTOT/ Edi Rama në versionin e një superstari

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeministri Edi Rama është shfaqur sot në Elbasan me rastin e “Ditës së Verës”, më sportive se kurrë.

Me atlete, xhinse dhe një palë syze rinore, Rama ngjante sot më shumë si një superstar, se sa kryeministër.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-13.jpg","attachment_id":"648630"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-1-1.jpg","attachment_id":"648631"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-2.png","attachment_id":"648632"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-6-1.jpg","attachment_id":"648637"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-3-3.jpg","attachment_id":"648634"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-4-1.jpg","attachment_id":"648635"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-5-1.jpg","attachment_id":"648636"}]
        
        Loading...
        

17 komente në “FOTOT/ Edi Rama në versionin e një superstari”

 1. tomi says:

  fiks per superstar e paguajme. o ju i keni the trurit pirdhu, me keq se ky

 2. Tarrasi says:

  Me shume ngjan si nje Super*ar

  1. Tafuti says:

   Prandaj po perdridhesh si tyc vicidoli to!

 3. lond says:

  Ashtu o tom cadra, ju jeni mesu me jetu lart ne pem prandaj nuk shikoni ndryshimet.

 4. Veritas says:

  Tamam K….. me syze

 5. Nila says:

  ⭐️⭐️⭐️💐💐💐💐⭐️⭐️⭐️⭐️💐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱⭐️⭐️😄

 6. I HANI MUTIN RAMES, LULZIMJA, MOS HARROJE SAPUNIN PO TI BIE ATY NE BIRRUCE…..EDHE SALIHI KURVA…EDHE ZEN KURVA…ME GJITHE ATY K……VEN…HAHAHHHAAA NE BURG JENI O TRESHE E BUKUR BABA ME DY BIRAT, NJERI I AJLUSHLLLARIT TJETRI I HOXHAJVE…HAHAHAAAA

 7. Liu says:

  Po eshte superstar,eshte njeshi,eshte gjigand eshte ai kryeminister qe me te vertet e do shqiperin dhe shqiptaret,dhe do te jete edhe per 8vjetet e ardheshme

 8. reni says:

  Ky,
  Eshte si pjestar I big brother
  Votoheni praoe dhe do keni:
  Gregun. LINDEN,, Zahon ne show…
  Good luck ..popull barkthare , tifoz e mendjebosh…

 9. Spurdhjaket e SHQUP-it says:

  Komentuesit e mesiperm u ka shku mendje keq pe car, jane kthyer ne tranvestite, paskan nevoje edhe per nje gojore.
  O toc, o kllufa cari,ehste dite feste dita e veres vetem veshja sportive shkon, eshte gjitha ai pallosh qe u merr mbare te gjitheve.
  Ah sikur te dilte i veshur sportiv hunde-krraba shpellari Sali, do te trembte edhe sorrat, i shkojne shume se tere jeten sportist ka qene, ne konvikt benin gare kush e hidhte shurren me larg.
  Ka thyer rekordin e ne vaske me stilin “not qeni” ashtu sic eshte vete duke notuar 4 ore, por u kthye se kishte kaluar vijen kufitare me grekun, hunden e mbante si veliere dhe per te marre kthesat.
  Eshte i paperseritcem, ka hyre ne librin “Ginness”

 10. Agim says:

  EDHE SKIZOFREN EDHE KARAGJOZ . Mjere populli per keta sharlatan qe i kane zene deren. NDYRESIRE!!

 11. Spartaku says:

  King eshte,per t’u patur zili.Le te thon çfare te duan,por ai ua dredh te gjitheve per modestine qe ka.Eshte nje kryeminister popullor.Nuk eshte si Berisha dhe Basha qe nuk i shikon dot me sy.Ata jane si ujqer te terbuar,e me syt flak te kuq.

 12. Saldatori says:

  Si saldator me ato syze. Si qukapik

 13. saliu says:

  I MODH RAMA RRESPEKTE , kryeminister qe e meriton voten e SHQIPTARVE se e do vendin e vet , nuk e shet si llumi PDse , nuk vret si kta , po sjell paqe dhe siguri rrespekte dhe hallall dhe 8 vjet te tjera votat e shqiptarve ED RAMA , sa te ket ngordhur ai oficeri sherbimit serb sali qeni , sa te behet vetingu ti hedhin sapunin lulzimes per vjedhjen e kombit , shitjen e detit dhe per 4 te vraret ne bulevard , e djathta SHQIPTARE perfaqsohet nga BAMIR TOPI ai esht politikan i arsyshem qe perfaqson te djathten e vertet , kta te PDse jan kriminelet dhe antishqiptaret te grumbulluar bashk per ta penguar vedin te hec perpara , se kjo esht deshira serbit dhe e grekut nga kta mostra marin udhzimet , e nje tuf injorantesh i ndjekin nga pas , kta qe i ndjekin nga pas per nje viç i ka zne nata jasht dhe rrin ne çader si te paret e tyre.

 14. saliu says:

  I MODH JE ED RAMA RRESPEKTE , kryeminister qe e meriton voten e SHQIPTARVE se e do vendin e vet , nuk e shet si llumi PDse , nuk vret si kta , po sjell paqe dhe siguri rrespekte dhe hallall dhe 8 vjet te tjera votat e shqiptarve ED RAMA , sa te ket ngordhur ai oficeri sherbimit serb sali qeni , sa te behet vetingu ti hedhin sapunin lulzimes per vjedhjen e kombit , shitjen e detit dhe per 4 te vraret ne bulevard , e djathta SHQIPTARE perfaqsohet nga BAMIR TOPI ai esht politikan i arsyshem qe perfaqson te djathten e vertet , kta te PDse jan kriminelet dhe antishqiptaret te grumbulluar bashk per ta penguar vedin te hec perpara , se kjo esht deshira serbit dhe e grekut nga kta mostra marin udhzimet , e nje tuf injorantesh i ndjekin nga pas , kta qe i ndjekin nga pas per nje viç i ka zne nata jasht dhe rrin ne çader si te paret e tyre.

 15. saliu says:

  I MODH JE ED RAMA RRESPEKTE , kryeminister qe e meriton voten e SHQIPTARVE se e do vendin e vet , nuk e shet si llumi PDse , nuk vret si kta , po sjell paqe dhe siguri rrespekte dhe hallall dhe 8 vjet te tjera votat e shqiptarve ED RAMA , sa te ket ngordhur ai oficeri sherbimit serb sali qeni , sa te behet vetingu ti hedhin sapunin lulzimes per vjedhjen e kombit , shitjen e detit dhe per 4 te vraret ne bulevard , e djathta SHQIPTARE perfaqsohet nga BAMIR TOPI , ai esht politikan i arsyshem qe perfaqson te djathten e vertet , kta te PDse jan kriminelet dhe antishqiptaret te grumbulluar bashk per ta penguar vedin te hec perpara , se kjo esht deshira serbit dhe e grekut nga kta i marin udhzimet mostrat e PDse , e nje tuf injorantesh i ndjekin nga pas , kta qe i ndjekin nga pas per nje viç i ka zne nata jasht dhe rrin ne çader si te paret e tyre.

Lini një Përgjigje te Spartaku Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *