FOTOT/ New York-u përfshihet nga stuhitë dhe temperaturat e ulëta

New York-u është përfshirë nga temperatura shumë të ulëta dhe stuhi të cilat kanë detyruar autoritetet vendase që të shpallin gjendjen e jashtëzakonshme.

Frika është e madhe se mos kjo gjendje e vështirë mund të shkaktojë viktima e për këtë arsye njerëzit janë këshilluar që të mos dalin nga shtëpia dhe të marrin sa më shumë rezerva.

Fotot e mëposhtme tregojnë situatën alarmante në të cilën ndodhet metropoli amerikan dhe vështirësitë e njerëzve për të lëvizur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-9.jpg","attachment_id":"648472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny.jpg","attachment_id":"648473"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-8.jpg","attachment_id":"648471"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-7.jpg","attachment_id":"648470"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-5.jpg","attachment_id":"648468"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-6.jpg","attachment_id":"648469"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-4.jpg","attachment_id":"648467"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-3.jpg","attachment_id":"648466"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-2.jpg","attachment_id":"648465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Ny-1.jpg","attachment_id":"648464"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *