Ironia e Bashës nga Elbasani: Pati prodhim mjalti apo s’të lë hashashi… Qytetari: Bleta e zgjedh Lulen kur kullot…

Gjatë festimeve për “Ditën e Verës”, kreu i opozitës Lulzim Basha “braktisi çadrën e lirisë” dhe shkoi në Elbasan.

Gjatë një vizite të bërë në një panair Basha nuk kurseu batutat.

A pati prodhim sivjet apo hashashi bëri të veten…?

Tregtari: Bleta e zgjedh lulen kur kullot.

“Dita e Verës shpresë për mbare shqiptarët për kohë më të mira që po vijnë” thekson në urimin e tij Basha.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ironia e Bashës nga Elbasani: Pati prodhim mjalti apo s’të lë hashashi… Qytetari: Bleta e zgjedh Lulen kur kullot…”

  1. shqip says:

    Hashashi Po ben kerdine. Po e mbjellin neper çadra ne mes te bulevardit. Ti Lyl kot pyet per hashashin. Ju ne hollande merrni nga ajo sintetikja, qe te ben trurin dru. Prandaj dhe jeni si te tromaksur ju te shqupit. O lyl vete ke dale te marresh ajer. Kurse talebanet i ke lene ye ruajne çadren e cirkut. Kafshe ngelen tere jeten keta pederet.

  2. NjeQytetarOptimist says:

    Edhe nje dite te vetme nuk e le pa permendur hashash e kriminela.. Eshte kurdisur me te njejtat fjale. . Leri te qete njerzit nje dite o qesharak te heqin trurin nga jeta monotone..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *