Lulzim Basha del nga çadra për të festuar në Elbasan

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka lënë sot protestën për t’u bërë pjesë e festimeve të Ditës së Verës në qytetin ku ka lindur kjo festë.

Basha ka festuar në Elbasan, ku përveç një urimi refuzoi të bëjë komente të tjera.

Nuk merrem me komente broçkullash se sot është Dita e Verës. Gëzuar të gjithëve!

Qoftë fillimi i punëve të mbara dhe mbarimi i punëve të nisura si rruga e Elbasanit e punëve të tjera të mbara që do të bëjmë së bashku për Shqipërinë”, tha ai.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *