Arrestohen edhe dy persona të tjerë për grabitjen e Rinasit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Policia e Tiranës ka arrestuar edhe dy persona të tjerë që dyshohet se janë të lidhur me grabitjet me armë në rrugën e Rinasit.

Në vijim të operacionit “Patriot”, u arrestuan shtetasit në kërkim Aleksandër Murataj (41 vjeç, banues në Tiranë) dhe Dritan Sinani (43 vjeç, banues në Tiranë).

Këta shtetas dyshohet se janë të përfshirë në grabitjet me armë të vlerave monetare në rrugën e Rinasit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *