FOTO LAJM/ Kryeministri Rama ul në tavolinë Vuçiç me Mustafën, ja ç’po ndodh në Sarajevë

Kryeministri Rama është fotografuar në tavolinë me kryeministrin serb, Aleksandër Vuçiç dhe atë të Kosovës, Isa Mustafa.

Ata janë fotografuar në një restorant në Sarajevë.

Nuk dihet me saktësi tema e bisedës, por fotoja ka qarkulluar në “Twitter”.

Rama shihet që është në krah të Vuçiçit, ndërsa përballë tyre është Mustafa.

Personi që ka publikuar foton shkruan “Gjithçka mund të ndodhë në Sarajevë”.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO LAJM/ Kryeministri Rama ul në tavolinë Vuçiç me Mustafën, ja ç’po ndodh në Sarajevë”

 1. tironci says:

  nuk shoh asgje te keqe te ulesh dhe te bisedosh, per me te miren e shqiptareve. me siguri qe PD do ulerasi Rama tradhtoi Kosoven.

 2. genti says:

  Po ulu 1 here me lul bashen per te miren e shqiptarve pastaj me vucicin.l o kryemoterqir

  1. zhozita says:

   Po pse Lulit mendon ti se i pelcet bytha per Shqiperine! Ai po perpelitet te shpetoje bythen e tij.

 3. ali vlora says:

  O popull idiot ! Te ulet me ate qe vodhi 230 milione euro ne rrugen e kombit apo me ate qe vrau njerez apo me ate spiunin serb .Ptuuuu rrac e keqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *