FOTOT/ Është koha për harbim…

Studentët në SHBA prej ditësh kanë nisur harbimin e madh, në plazhet e Miamit dhe Meksikës.

Kjo periudhë është nisja e pushimeve të pranverës për studentët dhe ata nuk përmbahen me festat e tyre.

Festa që shoqërohen me shumë alkool, drogë, kërcime dhe seks në publik.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente.jpg","attachment_id":"648931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-3.jpg","attachment_id":"648934"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-5.jpg","attachment_id":"648936"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-1.jpg","attachment_id":"648932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-2.jpg","attachment_id":"648933"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-4.jpg","attachment_id":"648935"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-6.jpg","attachment_id":"648937"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-7.jpg","attachment_id":"648938"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-8.jpg","attachment_id":"648939"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-9.jpg","attachment_id":"648940"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-10.jpg","attachment_id":"648941"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-11.jpg","attachment_id":"648942"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-12-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-12-1.jpg","attachment_id":"648943"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-123-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-123.jpg","attachment_id":"648944"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-13-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-13-1.jpg","attachment_id":"648945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-14-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-14-1.jpg","attachment_id":"648946"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-15-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-15-1.jpg","attachment_id":"648947"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-16-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-16-1.jpg","attachment_id":"648948"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-17-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-17-1.jpg","attachment_id":"648949"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-18-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-18-1.jpg","attachment_id":"648950"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-19-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-19-1.jpg","attachment_id":"648951"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-20-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-20-1.jpg","attachment_id":"648952"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-21-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-21-1.jpg","attachment_id":"648953"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-22-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-22-1.jpg","attachment_id":"648954"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-23.jpg","attachment_id":"648955"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/studente-24.jpg","attachment_id":"648956"}]

9 komente në “FOTOT/ Është koha për harbim…”

 1. maloku dixhital says:

  Shiiiieet !!! Fat ass bitches and pot head mofo’s

 2. Spartaku says:

  Ku eshte bomba automike? Pse nuk shperthen mbi koka e tyre dhe te bjene ne qetesi pupujt e botes nga ky degjenerim.

  1. boom says:

   Shko mor palle. Do te marrin leje ty njerezit se si te defrehen.

 3. NjeQytetarOptimist says:

  O Mulo, qeka kanabizuar ky milet.. Urgjent thirrje presidentit sakat me gjithe Floririn per Keshillin e Sigurimit.. Therrasim dhe Visho Corapen Kerme dhe bejm nje mbledhje ta diskutojme.. Ti nuhat hashashin Mulo, sakati e pret me masheti me doren tjeter, Vishua I ve flaken (eshte ekspert flakevenes ai qe nga 97), dhe Floriri me fjali qetesuese nen tymin e saj tregon histori skrapallinjsh..

 4. Tirona says:

  Hallall I qofshin pushimet ti festojne sic ja don zemra, se krahash studimeve edhe punoj gjithe diten per te shlyer shpenxhimet qe ka kostoja e studimit👨🏻‍💻👨🏻‍💻👨‍🎓👩‍🎓……. keta studente jon ndryshe nga vajza e nje ishministri qe ka studiuar ne SHBA pa punuar asnje dite , se shpenzhimet dhe qefet neper plazhet e Miamit dhe te meksikes ja ka mbuluar i Jati I saj me leket e bera nga gjaku i femijve te mitur…..⚖⚖⚖⚖

  1. enter"" says:

   Nese ty te pelqen menyra si festojme, ke problem. Sbesoj se do ishe kaq shume ok nese vajza jote do shkonte atje, do pallohej gjithe diten, ca raste pa mbrojtje, do thithte drogen, do beheshe tape cdo dite, e pas 9 muajsh do te te therrisnin grandpa.

   Ej, Tirana, ka edhe femije te politikaneve ameriqene qe bejne pushime me gjakun e femijve te mitur andej nga Azia, por nejse, eshte diskutim tjeter ky.

 5. enter"" says:

  Ndihem krenar qe kam lindur dhe jam rritur ne Shqiperi.

  Shifini pak mire fotot, peshtiresi, shemtiresi, degjenerim. Gerdallat e degjenerume kane pushtuar kete toke.
  Oqean I qelbet, plazhe te felliqme.

  Fuck off “land of shitty dreams”

 6. enter"" says:

  Ah, heres tjeter ,kur te shkruani per katunaret shqiptare tek diskot ne Jug, mendohuni mire e kujtoni keto fotot me siper nga toka e “premtuar”

 7. z says:

  do i citoj vargjet e Noizy; k…po dridhet po nizet po paset po kurgjo spo q…
  zemra po vjen po knaqet po laget dhe n’fund ajo po q…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *