FOTOT/ Kur bretkosat bëjnë “Dirty Dancing”

Këto dy bretkosa me siguri i duan filmat.

Ndërsa ato po qëndronin në ujë, një fotograf në Botsvana bëri shkrepjen e duhur, që tregonte se ato po kalonin kohën më të bukur të jetës së tyre.

Bretkosat u fotografuan ndërsa rikrijuan edhe një herë pozën e famshme të filmit “Dirty Dancing” të 1987-ës, kur Patrick Swayze mban mbi kokë aktoren Jennifer Grey.

Megjithatë, për sqarim dy bretkosat ishin të gjinisë mashkullore dhe po luftonin për territor.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa.jpg","attachment_id":"649197"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-1.jpg","attachment_id":"649194"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-3.jpg","attachment_id":"649196"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bretkosa-2.jpg","attachment_id":"649195"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *