Tronditëse! Arjan Çani thotë se së shpejti do të iki nga Shqipëria: Nuk jetohet më këtu me këtë qeveri

Gazetari Arian Çani që prej vitesh drejton emisionin “Zonë e lirë” ka bërë një deklaratë në studion e Eni Vasilit në News24 që ka lënë të gjithë pa fjalë. Gazetari thotë se vendin e sheh pa prespektivë në një situatë kur kanabisi ka mbuluar gjithçka.

“Shumë shpejt do të iki nga Shqipëria.

Kush nuk e kupton që ky vend po shkon keq e më keq është naiv.

Nuk rriten kalamajte ne nje vend si ky.

Ka ardhur momenti që njerësit ta mendojnë seriozisht këtë”, deklaroi Çani.

“Ndjesia ime dhe nga ajo që shoh trendi më duket jashtëzakonisht i frikshëm”, shtoi ai.

Gazetari ka edhe një skenar të tijin pse shqiptarët nuk ngrihen dhe të reagojnë kundër qeverisë:

“Është strategji e Ramës që ka lejuar që i gjithë populli të pijë hashash për ta vënë në gjumë”, tha Çani.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...