VIDEO/ Kur Beyonce të ndihmon të fitosh garën

Kjo gjimnaste amerikane është bërë mjaft e famshme falë performancës së saj në tapet dhe lëvizjeve të marra nga videoklipet e këngëtares Beyonce.

Hallie Mosset zbaviti publikun me numrat e saj, ndërsa në sfond u dëgjuan disa këngë të këngëtares së njohur amerikane, të cilat ndihmuan gjimnasten të bënte një paraqitje perfekte, duke ndihmuar skuadrën e saj që të fitonte duelin me rivalët.

Juria përveç publikut u impresionua me paraqitjen, ndërkohë që videoja e performimit të saj ka marrë 4 milionë klikime.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *