VIDEO/ Tentoi të grabiste bankën, por i kushtoi jetën

Këto pamje shokuese tregojnë momentin kur një grabitës i maskuar dhe me armë futet në një bankë në përpjekje për ta grabitur atë.

Personi i armatosur kërcënoi punonjësit, pastaj qëlloi me armë në tavan dhe më pas drejt rojës së sigurisë.

Ky i fundit, ish punonjës policie iu përgjigj me armë, duke e lënë të vdekur.

Edhe pse roja i bankës u cilësua si hero, ai i trembej akuzave për vrasje.

Por autoritetet pasi panë këto pamje filmike vendosën që veprimi i tij erdhi për vetëmbrojtje.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *