10 vjet burg 43 vjeçarit, abuzoi seksualisht me mbesat e mitura të gruas

10 vjet burg  sepse abuzoi seksualisht me mbesat e mitura të gruas.
Ky ka qenë vendimi që ka marrë Gjykata e Tiranës ndaj 43 ­vjeçarit Genti Selimi.

Ai abuzoi me dy vajza të mitura të cilat ishin mbesa të  bashkëshortes.

Të miturat ishin përkatësisht 5 dhe 7 vjeç.

Më herët,  prokuroria kërkoi dënimin me 15 vjet burg, por gjykata vendosi 10 vjet për shkak të gjykimit të shkurtuar./ad

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “10 vjet burg 43 vjeçarit, abuzoi seksualisht me mbesat e mitura të gruas”

  1. mirel drejtesia says:

    C’eshte ky denim qesharak……Vetem po te jene familjaret syfjetur per kete bastard……ai e do plumbin mu ne goje…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *