Basha tjetër drekë me ambasadorët e BE, ja ku janë takuar. Koha për t’i dhënë fund “kapsllëkut” politik

Kreu i PD-­së Lulzim Basha ka nisur mesditën e sotme një tjetër drekë me ambasadorët e BE-­së të akredituar në Tiranë.

Mësohet se takimi mes tyre po zhvillohet te “Piazza” në qendër të Tiranës.

Mësohet se në këtë drekë pune temë kryesoret e bisedës është protesta e opozitës dhe kauza e zgjedhjeve të lira.

Kjo eshte dreka e tretë me ambasadorët e BE­-së në vendin tonë, e nisur pak kohë më parë nga një takim i ngjashëm me ambasadorin amerikan, Donald Lu.

Nderkohe qe numri i drekave eshte rritur, tashme tre muaj para zgjedhjeve ka ardhur koha qe PD dhe Basha t’i japin fund “kapsllekut” politik qe ka prodhuar tere keto dite, qofte dhe ne periudhen mes drekave me ambasadore.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Basha tjetër drekë me ambasadorët e BE, ja ku janë takuar. Koha për t’i dhënë fund “kapsllëkut” politik”

 1. "horri i bulevardit" says:

  Hajdeni demokratikas, dalim nga cadra se fituam, keshtu me thane Europa dhe Amerika, do te thote lulja kur te dali nga dreka, Ramen e rrezuam, Urra do et gerthasin demokratikasit e leshte, qe sot morren rracion dyfish nga muti i salehut, rama iku do te degjojme dhe lulja me gjith saleh, do te urdherojne depulehet e tyre, shkoni firmosni ne komisione se Vetingu, do te coje ramen ne burg sic tha salehu, 35-vjet.

 2. Endri says:

  ORE ky shenjtan mos ben protesten qe te haje vakte falas?
  Ndoshta don te kursej dhe han qyl te te tjeret.

 3. kashi says:

  po keto drekat kush i paguan ?
  se nuk i dihet sa dreka duhet te haje basha deri sa ti mbushet mendja qe nuk eshte lider

 4. LORA says:

  Sot behen tre dreka “pune” te lul-kusaro-kriminelit me ambasadoret.
  Rezultat ??????
  Ha e dhit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *