FOTOT/ Adriana Lima nuk humb kohë, në një lidhje të re

Adriana Lima nuk ka humbur kohë pas divorcit të saj dhe tani është në një lidhje të re me lojtarin bejsbollit të ekipit të Mets-ave, Matt Harvey.

Supermodelja e Victoria Secret u fotografua me të dashurin e saj të ri, ndërsa ata po darkonin në një lokal në Miami, buzë oqeanit.

Hervey është 27 vjeç dhe Lima 36 e sipas medieve duket se të dy formojnë një çift mjaft të këndshëm.

Adriana Lima u nda me bashkëshortin e saj, lojtarin e futbollit amerikan Julian Edelman, para disa javëve për shkak të largësisë mes tyre.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-11.jpg","attachment_id":"649947"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-1-1.jpg","attachment_id":"649937"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/9.jpg","attachment_id":"649936"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-2-1.jpg","attachment_id":"649938"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-3-1.jpg","attachment_id":"649939"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-4-1.jpg","attachment_id":"649940"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-5-1.jpg","attachment_id":"649941"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-6-1.jpg","attachment_id":"649942"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-7.jpg","attachment_id":"649943"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-9-1.jpg","attachment_id":"649945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/adriana-10-1.jpg","attachment_id":"649946"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *