FOTOT/ Kur dëbora nuk të lë nga t’ia mbash

New York-u është paralizuar nga reshjet e mëdha të dëborës si edhe temperaturat e ulëta.

Dëbora e dendur ka mbuluar rrugët dhe banesat dhe e ka bërë shumë të vështirë qarkullimin.

Fotografitë e mëposhtme tregojnë momentin e veçantë kur një tren po afrohet në stacion dhe ai mbulon pasagjerët në krah të tij plot me dëborë, e cila ishte kudo në shinat e trenit.

Pavarësisht bezdisjes, për njujorkezët që po prisnin trenin, kjo situatë ishte thjesht spektakolare.

Dëbora e madhe ka bllokuar fluturimet, paralizuar lëvizjet dhe ka mbyllur amerikanët në shtëpi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-7.jpg","attachment_id":"649655"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-3.jpg","attachment_id":"649650"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-1.jpg","attachment_id":"649648"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-2.jpg","attachment_id":"649649"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-4.jpg","attachment_id":"649651"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-5.jpg","attachment_id":"649652"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-8.jpg","attachment_id":"649654"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/stella-6.jpg","attachment_id":"649653"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-7-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-7-3.jpg","attachment_id":"649656"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *