Partizani vijon përgatitjet për përballjen me Korabin, Batha, Torassa dhe Krasniqi drejt rikuperimit

Partizani ka zhvilluar seancën e radhës për takimin ndaj Korabit.

Seanca e e sotme është zhvilluar pasdite në kompleksin “Internacional Tirana” në orën 14:00.

Traineri Sulejman Starova dhe stafi teknik kanë aplikuar sot një seancë të karakterit tekniko – taktik.

Drejt rekuperimit për këtë përballje janë Batha, Torassa dhe Krasniqi.

Të premten ekipi do të mbyll përgatitjet ndërsa të shtunën do të luaj në kryqytet sfidën e radhës ndaj Korabit në program në orën 14:00 takim i vlefshëm për javën e 26 të kampionatit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *