VIDEO/ Çfarë vendi ka gjetur për të kërcyer kjo vajzë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo vajzë ka dhënë spektakël në një autostradë në Miami, duke u dhuruar shoferëve dhe pasagjerëve një kërcim sensual në majë të makinës.

Ndërsa mjeti po drejtohej drejt plazhit ku vazhdojnë që të mbahen festat e çmendura të studentëve me rastin e “Spring Break-ut”, kjo vajzë nuk ka duruar dot.

Ajo ka nisur të përdredhë dhe tundë fundshpinën ndërsa makina është në ecje e sipër, duke treguar zotësi dhe zhdërvjelltësi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *